آخرین روزهای اسفند ۱۴۰۱ بود که یک خانه ی قدیمی دو طبقه به من تحویل داده شد. یک شرکت با طراحی مدرن که در عرض کمتر از دو ماه باید آماده می شد.

من عاشق بازسازی کردن فضاها هستم پس با شوق و علاقه، کل روزهای تعطیلات رو مشغول طراحی و تغییرات پروژه شدم. همزمان با طراحی، کار تخریب رو با استاد علیزاده دوست داشتنی که افغانی تبار هست، شروع کردم.

نکته مهم در این پروژه هم محدودیت بودجه ی کارفرمای محترم بود طوری که بسیاری از ایده های من را به اجرا نرساندند اما من سعی کردم با ارائه ی ایده های بسیار کم هزینه این کار را به بهترین نحو به اتمام برسانم.
برای شروع کار لازم بود یک دیوار تخریب شود تا اتاق کوچک طبقه بالا بزرگتر شده و سپس یک دیوار ایجاد شود تا مناسب اتاق مدیر عامل شود.

s1

در ادامه و پس از تخریب، سقف ها باید کناف بندی می شد و همزمان رنگ درب های اتاق ها تغییر می کرد. درب ها جدا و برای رنگ کاری به خارج از ساختمان ارسال شدند. تاسیسات، کابل کشی و کارهای برقی توسط متخصصین آنها انجام شد و به این ترتیب کارهای زیر بنایی به سرعت انجام شد، حال نوبت نقاشی رسید.

 دقیقا پشت درب اتاق مدیر عامل یک کمد قدیمی و بزرگ واقع بود که به خاطر کمبود بودجه و همچنین اصرار آنها بر باقی ماندن کمد، پیشنهاد قاب بندی مدرن کل دیوار را دادم تا هم کمد حفظ شود و هم دیوار از سادگی درآمده و مدرن شود.

در قسمت نشیمن اتاق مدیر عامل یک فضای کافی بار زیبا تعبیه شد که هدف از این کار ایجاد یک فضای خاص، دلنشین و دنج بود.

در بدو ورود کادر اداری به شرکت، افراد نیاز به یک دیوار شاخص یا اکسنت وال داشتند. پس دیوار ورودی شرکت قاب بندی و رنگ آمیزی شد.

و در بقیه فضاهای شرکت با نوشتن جملات انگیزشی روی دیوارها و رنگ آمیزی خاص، فضا بسیار زیباتر شد.

در کل بازسازی 50 روزه ی این بنا با  ۲۷۰ متر زیر بنا، حدود ۱۴۰ میلیون تومان هزینه صورت گرفت که در مقابل مساحت، تغییرات و طراحی نتیجه مطلوبی بود.

همیشه لزوما بازسازی ها با هزینه بالا همراه نیستند.

قبل از بازسازی

بعد از بازسازی

برای داشتن یک بازسازی مطلوب و کم هزینه کافیه به شماره زیر، عکس فضاتون رو (تلگرام یا واتساپ) بفرستید تا بهترین پیشنهادها برای بازسازی به شما داده شود.

یا فرم در خواست مشاوره را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

۰۹۱۵۳۰۰۲۴۶۶- نوشادی

در خواست مشاوره