حدود تیرماه ۱۴۰۲ دوست عزیزی به ما مراجعه کردند برای بازسازی منزل ویلایی قدیمی سازی که عمر بنا به ۵۰ سال پیش برمی گشت. پلان خونه بسیار ضعیف ، تمام در اتاق ها به سالن باز میشد و آشپزخانه در دورترین نقطه از ورودی و سرویس حمام و دستشویی در بدو ورود بود. 😐 یعنی این پلان هیچ عرصه بندی خصوصی و عمومی نداشت برای همین چیدمان بسیار غلطی هم داشت.

قبل از بازسازی

کاری که ما کردیم اول پلان را اصلاح کردیم و حریم خصوصی و عمومی را تفکیک کردیم. با توجه به میزان هزینه ای که در توان مالک بود برنامه ریزی کردیم  و این حجم از زیبایی که شاهد آن هستید رقم خورد در حال حاضر یک اتاق مهمان در بدو ورود دارند سرویس بهداشتی مهمان در فیلتر ورودی و آشپزخانه در نزدیکترین محلی که به ورودی  امکان داشت ، قرار گرفت دو اتاق خواب و حمام و لاندری در فیلتر اتاق ها قرار دارند  و به این ترتیب عرصه بندی خصوصی و عمومی در این خانه کاملا رعایت شده  است تمام این کارها ظرف سه ماه انجام شد و  یک ساختمان کاملا متروکه و قدیمی با هزینه ۶۰۰ میلیون تومن دوباره سرپا شد.

بعد از بازسازی

اگر شما هم دوست دارید منازل قدیمی ساز خودتون رو احیا کنید کافیه به شماره تلفنی که در قسمت ارتباط با ما قرار دارد تماس بگیرید.

برای داشتن یک بازسازی مطلوب و کم هزینه کافیه به شماره زیر، عکس فضاتون رو (تلگرام یا واتساپ) بفرستید تا بهترین پیشنهادها برای بازسازی به شما داده شود.

یا فرم در خواست مشاوره را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

۰۹۱۵۳۰۰۲۴۶۶- نوشادی

در خواست مشاوره