خدمات ما 

در سرای زیبا

بک گراند های عکاسی

انتخاب بک گراند مناسب در عکس‌ هایتان ضروری است. شما با استفاده از بک گراند عکاسی می‌توانید جلوه‌ی سوژه‌ی اصلی را چندبرابر کنید. زیبایی‌اش را بهتر نشان بیننده دهید و اثرگذاری را بالا ببرید.

بازسازی

در بازسازی نباید تغییرات اساسی در ظاهر اصلی داشته باشید. این اقدامات شامل تعمیرات لازم بر دیوارها یا گچ‌کاری آن، تغییرات در کف‎‌ پوش‌ها، تعویض کابینت‌ها و کفپوش ها و … می‌باشد.

طراحی داخلی و دکوراسیون

برای بسیاری طراحی دکوراسیون داخلی یک فرآیند چالش برانگیز می باشد و باید در نظر داشت دکوراسیون داخلی تنها یک علم نیست؛ بلکه مجموعه‌ای از دانش، خلاقیت و هنر است. 

دکور و چیدمان

اولین نکته‌ای که قبل از دکور و چیدمان مد نظر افراد قرار می‌گیرد، اینه که زیباترین مکان را برای تزیین در نظر بگیرند چرا که اگر بهترین مکان انتخاب نشود، شاید هر دیزاینی برای تزیین میز، مناسب نباشد. 

سوالات متداول

دوست عزیز شما یا باید حداقل اطلاعاتی راجع به سبک های دکوراسیونی داشته باشید مثلا بدونید کلیت خونه ی شما مدرنه، کلاسیکه، یا نئوکلاسیکه؟ و براساس همون سبک کابینت ها رو انتخاب کنید تصور کنید در یه خونه که کل مبلمان استیله پرده ها با والان های چین خورده و دیوارها و سقف پر از جزییات و نقش و نگار کابینت های مدرن های گلس زده بشه تصورشم قشنگ نیست و یا برعکس در خونه ای که همه چی مدرنه ساده و مینیماله کابینت های ممبران و کلاسیک زده بشه. خوب پس قطعا سبک ها رو بشناسید و رنگ بندی کلی خونه رو و بر اساس اون انتخابتون رو انجام بدین

دوست عزیز شما تو فرش یه رنگ اصلی دارین که زمینه ی کلی فرش هست و یه رنگ های کمتری که رنگهای دوم و سوم فرش گفته میشن برای ایجاد هارمونی بهتر ، باید رنگ مبل شما از رنگهای سوم به بعد باشه و کوسن ها رو از رنگ اول فرش انتخاب کنید.
باز هم اگه به طور تخصصی تر بخواین با ما در ارتباط باشین براتون حل میکنیم مساله رو.
 

 هر چیزی که ساده باشه و کمتر نقش و نگار و رنگ داشته باشه دیرتر قدیمی میشه.
ولی در کل باز هم باید به سبک کلی خونه دقت بشه و با سلیقه ی شخصی شما ترکیب بشه.
اگه بیشتر وسایل و کلیت خونه مدرن هست میز تلویزیون مدرن.
و اگر مبلمان استیل و منبت کاری دارین میز تی وی کلاسیک.

شما میتونید با تغییر روکش کوسن مبل، رومیزی، رانر سینی روی میز و قاب عکس ها، گل و گیاه کلی انرژی خالص وارد خونه کنید. حتما لازم نیست وسایل گران قیمت تعویض بشن تا حال و هوای خونه ایجاد بشه.